Dubai EXPO 2020 Eesti esindus avab teise vooru nendele ettevõtetele, kes ei soovi ühineda paviljoniga pooleks aastaks, kui soovivad siiski kasutada Dubaid ja EXPOt kui tõmbekeskust ning korraldada paviljoni teise korruse ärikeskuses oma ürituse või esitluse.

Meie ärikeskuse kasutamine on suurepäraseks võimaluseks neile, kes soovivad näidata end oma partneritele ja võtmeklientidele mõjukana, kuna EXPO alal ürituse korraldamine on riigiga seotud tegevus. See fakt tõstab kindlasti ettevõtte legitiimsust, väärtust ja tõsiseltvõetavust partnerite ja teiste riikide silmis.

 

Maailmanäitus toimub iga viie aasta järel. Võimalust, kus ettevõtjal on võimalik korraldada rahvusvaheline üritus koos riigiga, ei tule ette just tihti. See võib olla konverents, seminar, ümarlaud, tseremoonia, meet&greet või mistahes muu sündmus.

 

Dubai EXPO 2020 põhiteemad saavad olemad mobility, sustainability ja opportunity. Nende kontseptsioonide kohta saab põhjalikult lugeda siit. Eesti paviljoni peamised teemad on digitaalsed lahendused, nutikad lahendused ja loodussõbralikud lahendused. Kui teie ettevõte ja sündmuse idee haakub nendega, on suurepärane ja olete teretulnud.

 

Ürituspartneritele kehtib meie paviljonis ühtne hinnakiri – see on 5000 eurot ühepäevase ürituse eest. Selle paketi sees on 85kohaline (120 ruutmeetrit) konverentsiruumi audio- ja videotehnikaga. Samuti nõupidamisteruum ning külaliste lounge. Meie paviljon pakub ka business concierge teenust, et ettevõtte üritus leiaks kajastamist EXPO ärisuunalises üldkalendris ning et info leviks sihtriikide paviljonidesse. Mõistagi saame aidata majutus- ja transpordikorraldusega ning toitlustamisega ürituse ajal. Iga ettevõte saab meie poolt 5 piletit, millega pääseb EXPO alale ja üritusele. Ja muidugi on võimalik tutvustada oma külalistele Eesti ekspositsiooni esimesel korrusel ning ettevõtete väljapanekut ettevõtete esitluskeskuses.

 

Meie eesmärk on teid aidata ja tulla vastu nii palju kui võimalik. See tähendab ka seda, et südaööl ei sulgu uksed ning ürituspartnerid ei ole enam oodatud ärikeskusesse. Loomulikult on seal võimalik leida endale tööpind ka enne ning peale sündmuse toimumist.

 

Partneritel, kes on ennast juba partnerina registreerinud, on eelpool kirjeldatud ürituse pakett hinna sees. Ürituste arvu ja muud tingimused lepime paindlikult kokku, sest mõne partneri puhul ongi peamine rõhk sündmusel, teisel jällegi suhtekorraldusel, kolmandal ekspositstisoonil jne.

 

Näiteks meie headel sõpradel soomlastel on 173st päevast üritustega kaetud juba 130. Usun, et ka meie ärikeskus saab populaarseks, sest pooleks aastaks pöörduvad kõik pilgud Dubai suunas.

 

Siit lingilt leiate EXPO ametliku ajakava, kus ära toodud temaatilised nädalad ja päevad. Tasub kaaluda oma ürituse sidumist piirkonnas ja EXPO-l toimuvate temaatiliste nädalate ja erisündmustega. Augustis 2020, see on siis kaks kuud enne EXPO-t, avaneb ka korraldajate poolt kalender, kus kirjas suuremad riiklikud- ning äridelegatsioonide visiidid.

 

Kokkuvõtteks – kui Nuustakul käidud, siis miks mitte lennutada oma kliendid ja/või partnerid just Dubaisse, kus järgmise aasta oktoobris käivitub pooleks aastaks „World’s Greatest Show“.

Andres Kask

Eesti esinduse juht