Sihtasutus EXPO 2020 Dubai
Eesti esindus


E-post: info@expo2020.ee

Reg kood: 90014661

Postiaadress: Estonian Pavilion, Expo 2020 Dubai, Mobility Distric, Sky Avenue, MR01

Juriidiline aadress: Lõõtsa 6, Tallinn 11415

facebook-logo.png

Daniel Schaer

Peakomissar

daniel.schaer@expo2020.ee

Andres Kask

Sihtasutuse juhataja

andres.kask@expo2020.ee

Madis Kass

Paviljoni ja partnersuhete juht

madis.kass@expo2020.ee

Madis Aija

Paviljoni tehniline direktor

madis.aija@expo2020.ee

Mailin Aasmäe

Kommunikatsioonijuht

+ 971 50 278 1692

mailin.aasmae@expo2020.ee

Aive Kalev

Finants- ja büroojuht

aive.kalev@expo2020.ee

Malle Post

Raamatupidaja

malle.post@expo2020.ee