Sihtasutus EXPO 2020 Dubai
Eesti esindus


E-post: info@expo2020.ee

Reg kood: 90014661

Postiaadress: Pärnu mnt 28-5, Tallinn 10141

Juriidiline aadress: Lõõtsa 6, Tallinn 11415

Daniel Schaer

Peakomissar

+372 5393 7794

daniel.schaer@expo2020.ee

Andres Kask

Sihtasutuse juhataja

+372 5016508

andres.kask@expo2020.ee

Madis Kass

Paviljoni ja partnersuhete juht

+372 5039302

madis.kass@expo2020.ee

Anna Lindpere

Programmijuht

+372 56463229
anna.lindpere@expo2020.ee

Mart Normet

Kommunikatsioonijuht

+3725045835

mart.normet@expo2020.ee

Madis Aija

Paviljoni tehniline direktor

madis.aija@expo2020.ee

Aive Kalev

Finants- ja büroojuht

aive.kalev@expo2020.ee

Malle Post

Raamatupidaja

malle.post@expo2020.ee

We are the Best

  • facebook-logo
  • instagram-logo