• eestiexpo2020

Admiral Markets murrab Araabia turule

Eesti üks kõige rahvusvahelisemaid ettevõtteid Admiral Markets viib kodumaise fintech-eduloo Dubai maailmanäitusele. Rahvusvahelistel finantsturgudel veebipõhist kauplemisteenust pakkuva ettevõtte kliendid asuvad ühtekokku 120 erinevas maailma riigis. EXPO-l osalemine on Admiral Marketi esimeseks sammuks sisenemisel Araabia maadesse.


„Külastasime möödunud aasta septembris Vabariigi Presidendi delegatsiooniga Araabia Ühendemiraate, kust tulles idanes mõte siseneda sealsele turule. Põhjus ka selles, et Admiral Markets on Eesti päritolu, kuid globaalsele turule suunatud ettevõte, millel on 18 kontorit erinevates riikides üle maailma,“ räägib Admiral Marketsi tegevjuht Serpgei Bogatenkov.  „Kuna finantsturgudel kauplemine on üks võimalustest oma varade haldamiseks, on digi- ja finantsteenuste populaarsust kasvatav Dubai kahtlemata õige koht, kus oma tuntust ja kliendibaasi suurendada.“


Maailmanäituse Eesti esinduse juht Andres Kask kiidab Admiral Marketsi ambitsiooni ja otsustavust. „Tõepoolest, EXPO on suurepärane koht ärisidemete loomiseks ning EXPO-l osalemine lisab ettevõttele selle ihaldusväärse märgi, mis aitab paljudes piirkondades uksi avada,“ kinnitab Kask.

Admiral Marketsi juht Sergei Bogatenkov
Admiral Marketsi juht Sergei Bogatenkov

Bogatenkovi sõnul aitab 2020. aasta 20. oktoobril uksed avav maailmanäitus väga hästi ellu viia Admiral Marketsi strateegiat, mille kohaselt soovitakse katta 90% maailma turgudest partnerite võrgustiku kaudu. “Meie äri on peamiselt suunatud professionaalsetele klientidele ehk just sellele samale koostööpartnerite võrgustikule, kelleni EXPO võimaldab jõuda läbi miljonite külastajate ja kohapeal esindatud 192 riigi,“ lisas Bogatenkov.


Admiral Markets tähistas sel aastal oma 18. tegutsemisaastat. Ettevõte pakub võimalust kaubelda rahvusvahelistel finantsturgudel, kasutades selleks spetsiaalset enda loodud veebiplatvormi. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, kus töötab 150 inimest.