• Dubai Expo 2020 Eesti paviljon

Eesti firma muudab iga garaaži „Kiired ja vihased“ testimiskeskuseks

Dubai EXPO Eesti paviljoniga ühineb Dynomax, kiirelt kasvav pealinna ettevõte, mis toodab taskukohase hinnaga kõrgtehnoloogilisi dünamomeetreid, mille abil saab igaüks oma garaažis auto mootorit professionaalselt seadistada ning sellest maksimum välja võtta.


Enam ei pea mootori forsseerimiseks ja tuunimiseks n-ö tänavale sõitma ja end ohtu seadma, piisab teeolusid imiteerivast dünopingist, mille hind algab 10 000 eurost. „Vanasti sõideti lihtsalt Piibe maanteel, kiirendati ning püüti aru saada, kuidas peaks turbole load’i peale panema. Nüüd saab iga soovija teha seda nii öelda oma koduses laboris,“ näitlikustab Dynomaxi müügijuht Linda Anstal.

Anstali sõnul oli koroona-aasta ettevõttele üle ootuste edukas – tootmisrekord on ületatud kahekordselt, laienetud on uutele turgudele. „Ma usun, et Araabia Ühendemiraatide pealinnas pool aastat toimuv EXPO on suurepärane koht, kus Dynomax saab oma globaalset haaret ja tuntust veel palju kaugemale laiendada,“ sõnab EXPO meeskonna Eesti juht Andres Kask.


Täna hoiab Dynamax kindlalt Euroopa turu liidripositsiooni. Konkurentidest ollakse selgelt paremad digilahenduste poolest. Ettevõttes töötab kümme inimest ja nädalas suudetakse kokku panna kaks pinki. „Kavatseme kiiret kasvu jätkata ning jõudsalt laieneda. Ootused EXPO-le on suured,“ kinnitab müügijuht Anstal.


Tooteportfellis on kaheveolise ja neljaveolise dünopingi tootmine. Ettevõtte 2021. aasta uueks suunaks on elektriautode mõõtmiseks suunatud tootearendus: dünopingi ja vastava tarkvara välja töötamine, mis vôimaldab eelkôige mõõta efektiivsust.


Okroobrikuus avatavas Dubai EXPO Eesti paviljonis on võimalik Dynomaxi pingi mudeliga ka tutvuda. Samuti töötab ettevõte liitreaalsuse lahenduse kallal. „Anname kliendile lihtsalt äpi ja oma garaazhis tõstab ta dünopingi põrandale ning saab seda kõike läbi oma telefoni näha ja testida,“ kirjeldab Anstal.


Hiljuti müüdi esimene pink Saaremaa rallisportlastele, mis näitab, et Dynomaxi tooted sobivad ka võistlusspordi juurde.


https://dynomax.ee/


LISAINFO:

Linda Anstal

Dynomax, müügijuht

info@dynomax.ee

55517979