• eestiexpo2020

Koostöös Estraveliga loosime välja Dubai reisi kahele

EXPO 2020 Dubai ametlikuks reisipartneriks sai Estravel. Maailmanäitus toimub Araabia Ühendemiraatides 2020. aasta oktoobrist kuni 2021. aasta aprillini. Dubai EXPO fookuses on äritegemise võimaluste ja kontaktide loomine riikide ja ettevõtete vahel.

Dubai on üks maailma tähtsamatest ärilinnadest ning Dubai EXPO saab olema „Äri-olümpia“, kus on kohal kõik maailma tipud. Eesti ettevõtetele on see rikastav võimalus saada jalg ukse vahele regioonis, kus Eesti maine on hea, turud mahukad ning just riigi ja erasektori koostöös on võimalik jõuda uute tehinguteni.

Estraveli tegevjuht Anne Samlik kommenteerib Estraveli osalust EXPO-l: “Estravel soovib arendada usaldusväärsete partnerite võrku üle maailma ning tuua turiste Eestisse juurde. EXPO on suurepärane võimalus olla nähtav ning meil on väga hea meel, et saame oma panuse anda.” Mart Normet, EXPO 2020 Dubai Eesti esinduse tiimi liige, soovitab kõigile EXPO-t külastada: “Seekordne EXPO saab olema kihiline. Esimene kõige nähtavam kiht on suunatud meile kõigile ehk turistidele ja teine kiht ettevõtjatele, kuna Dubai on üks maailma äripealinnadest. Täpselt sama loogikaga on üles ehitatud ka Eesti paviljon – esimene korrus on avatud kõikidele uudistajatele ning teisel korrusel toimuvad seminarid ja ärikohtumised. Eesti EXPO esindusel on väga hea meel, et meie reisipartner on Estravel ja koostöös loosime välja reisi kahele Araabia Ühendemiraatidesse maailmanäitusele Dubai EXPO 2020!

Loe loosi kohta lähemalt ja osale loosis!