newsletter_header (3).png

Me teeme Dubais ajalugu

 

Dubai EXPO 2020 Eesti esindus alustab täna oma igakuise uudiskirjaga. Täna ehk 20. oktoober 2019 on väga tähenduslik päev, sest täpselt aasta aja pärast teeb Dubais uksed lahti maailma ajaloo kõige ambitsioonikam maailmanäitus.

Et mõista meie osalemise unikaalsust, peab Eesti EXPO lugu hakkama jutustama oluliselt varasemast ajast kui aastast 2018, mil Jüri Ratase eelmine valitsus otsustas peale mitmeid kõhklusi maailmanäitusel Dubasi siiski osaleda.

Loe edasi

Tänaseks on Eesti paviljoniga liitunud juhtiv ventilatsioonisüsteemide tootja ETS NORD, nutikate väravalahenduste pakkuja GoSwift, Eesti IKT klaster, Digitaalehituse klaster, luksuskaatrite tootja Furus Luxury Boats, piimapulbri tootja Solbritt ning paviljoni tegevuse toetajad on Balti Logistika, Estravel ja Luisa Tõlkebüroo.
 

Loe edasi

9.-11. septembril tegi Abu Dhabisse ja Dubaisse visiidi president Kersti Kaljulaid, kellega kaasnes aegade suurim - 70-liikmeline äridelegatsioon. Kolme päeva jooksul toimus mitmeid seminare ja palju B2B kohtumisi. Juba täna on teada, et Sport ID on jõudnud tänu visiidile esimese lepinguni.
 

Loe edasi

Reisipartner
Logistikapartner
Tõlkepartner