uudiskiri2_header.png

Head EXPO sõbrad!


Täpselt aasta tagasi (22.11.2018) otsustas Eesti valitsus osaleda maailmanäitusel Dubais. See oli tark otsus. Oleme tänaseks kohtunud enam kui 90 ettevõtte ja organisatsiooniga ning võime selle põhjal öelda, et Eesti ettevõtetel on ambitsiooni ja tahtmist maailmanäitusel osaleda. Selle kinnituseks on 20 sõlmitud osaluskokkulepet üldsummas enam kui 800 tuhande euro ulatuses. Jäägu minevikku kunagise ministri väide, et meie ettevõtted pole maailmanäitusest huvitatud. On küll! Olgu siinkohal esitatud üleskutse neile, kes veel pole endas kindlust leidnud – mahub veel.

Loe EXPO juhi Andres Kase tervitust edasi

daniel.png

Mul oli au töötada meeskonnas, kelle ülesandeks oli Eesti viimine ÜRO julgeolekunõukokku. Kolme aasta jooksul kohtus meie meeskond enam kui 100 riigi välisministri ja digiministriga. Presidendi, peaministri ja välisministri visiidid Eesti jaoks n-ö mitte traditsiooniliste koostööpartnerite juurde on avanud uued uksed ka Eesti ettevõtjatele.
 

Loe edasi

CTO.png

Madis Aija, kes on Eesti EXPO meeskonnas tehniline direktor ehk CTO (Chief Technical Officer) räägib, mis seisus on täna Eesti paviljon: "Asume kahel korrusel ja võtame enda alla kokku 800m2, mis on umbes poole vähem, kui eelmisel korral Milanos. Kuna karp on valmis, saame kontsentreeruda veel paremale ja läbimõeldumale ekspositsioonilahendusele."
 

Loe edasi

Estravel.png

Kui koos satuvad reisile kaks treeneri ametit pidavat head sõpra, nagu Kendra „totaalne Exceli-inimene“ Vaino ja Mihkel „go with the flow“ Vabrit, sünnib just selline seiklus. Üheksa päeva riigis, kus kõik on kõige-kõige, saab täis pikitud tegevusi ja vaatamist väärt paiku, nii et rannas lebotamiseks jääbki napp kuus tundi.
 

Loe edasi

Expo_ajalugu.png

Avaldame meeleoluka katkendi Vello Lääne raamatust „Maailmanäitused EXPO“.

Saame tõdeda, et läbi aegade on EXPO-le pääs käinud läbi raskuste. Ja saame kinnituse, et see, kes pakub EXPO-l midagi uut, riisub koore.

Loe edasi

Reisipartner
Logistikapartner
Tõlkepartner