uudiskiri3_header.png

Lugupeetud EXPO partnerid ja kallid sõbrad!


2019. aasta on olnud üks tegus aasta: veebruaris loodi Sihtasutus EXPO 2020 Dubai Eesti Esindus; mais sõlmisin EXPO osaluslepingu ning kogu aasta vältel oleme palju vaeva näinud partnerite leidmisega. Sügisel aitasime korraldada kõigi aegade suurima presidendi äridelegatsiooni visiidi, kus pühendati üks päev just EXPO-le. Südamest suur aitäh kõikidele, kes on meiega liitunud ja kes on meid aidanud.

Järgmine aasta tuleb aga veelgi tihedam. Aasta esimesse poolde langevad mitu visiiti, millest kõige olulisem on peaministri visiit Eesti saatkonna avamiseks Araabia Ühendemiraatides. Ka sel korral läheb kaasa äridelegatsioon, millega ootame teid liituma! Uuel aastal nihkub meie peamine tegevus partnerite leidmiselt paviljoni sisustamisele, mis kulmineerib EXPO avamisega 20. oktoobril 2020.

Rahulikke jõule ja head vana aasta lõppu meile kõigile!

Daniel Schaer,

Eesti paviljoni peakomissar

partnerite_ring_laieneb.png

Tänaseks saame rõõmuga öelda, et meil on kokku 26 partnerit ning paari huvitatud osapoolega on täpsustamisel veel viimased detailid. Värskete liitujate seas on NetGroup, Eumar Design ning Alphablues. Uue aasta alguses on paviljoni põhituumik ning koostööpartnerid lõplikult selged, kellega hakkame juba individuaalsemaid tegevusi ning tööplaane kokku leppima.

Loe edasi

paviljoni_arikeskus.png

Dubai EXPO 2020 Eesti esindus avab teise vooru nendele ettevõtetele, kes ei soovi ühineda paviljoniga pooleks aastaks, kui soovivad siiski kasutada Dubaid ja EXPOt kui tõmbekeskust ning korraldada paviljoni teise korruse ärikeskuses oma ürituse või esitluse. Meie ärikeskuse kasutamine on suurepäraseks võimaluseks neile, kes soovivad näidata end oma partneritele ja võtmeklientidele mõjukana, kuna EXPO alal ürituse korraldamine on riigiga seotud tegevus.

 

Loe edasi

luisa.png

Tõlkebüroo on saladuste kants. Keegi väljastpoolt tõlkebürood ei oska aimata, mis meil siin tegelikult tehakse ja kuidas tõlge sünnib. Mis seal siis keerulist on – võtad Wordi ette ja asud tõlkima. Ja nii kõik me 400 tõlkijat ja toimetajat. Aga kui öelda, et tõlkimine moodustab tõlkebüroo igapäevatoimingutest poole, siis on inimesed segaduses. Millega saab siis veel tegeleda?

Loe edasi

Reisipartner
Logistikapartner
Tõlkepartner