newsletter4_header.png

Lugupeetud 

toitlustusettevõtted,


0leme välja kuulutanud välja hanke Eesti paviljoni restorani operaatori leidmiseks. Hanke tähtaeg 2. märts 2020. Palume lahkesti tingimustega tutvuma!

EXPO toitlustaja
ettevotete_kaasamine.png

Eesti esinduse juht Andres Kask, osalesid just koos Daniel Schaeriga Budapestis mitte-ametlikul riikide komissaride kohtumisel. Mida see endast kujutab? Meil on eelmise Milano EXPO aegadest tekkinud ühe osaga riikide esindajatega hea klapp ja me teeme nendega igapäevast koostööd. Aitame teineteist infoga, jagame ideid ja võimalusi.
 

Loe edasi

Paviljon_antakse_ule.png

Eesti paviljoni peakomissar Daniel Schaer käis veebruari alguses koos Riigikogu väliskomisjoni delegatsiooni ning Eesti AÜE saatekonna töötajatega tutvumas EXPO arengutega. 

Daniel, kuidas edeneb EXPO ettevalmistamine? EXPO 2020 Dubai hoonete ja alade ehitamine on lõpule jõudmas. Ülivõimas EXPO keskplats, Al Wasl’i väljak, avati 29. jaanuaril...
 

Loe edasi

ulevotmise_aeg (1).png

Eesti Paviljoni tehniline direktor Madis Aija käis äsja Dubais töövisiidil.

Mis staadiumis meie paviljon on? Paviljon on täna põhimõtteliselt ooteseisundis. Hoone on karbina valmis ning EXPO tegeleb ümbritsevate tänavate ja infrastruktuuri ehitustöödega. Meie tegeleme hoonesse paigaldatava ekspositsiooni integreerimisega paberil ehk projekteerime ning kooskõlastame lahendusi kohalike järelevalveametitega.
 

Loe edasi

Anna_Lindpere.png

Anna Lindpere on värskelt tööle asunud EXPO Eesti esinduse programmijuhina. Saame tuttavaks!

Loe edasi

Reisipartner
Logistikapartner
Tõlkepartner